*22.05.2010 r.* Blog – mój początek

Korzystając z dobrodziejstw techniki internetowej, chciałbym dzielić się z innymi  swoimi refleksjami, doświadczeniami  i  wiedzą. Jednocześnie zainteresowany jestem informacją zwrotną od tych, którzy nie zgadzają się z moimi spostrzeżeniami, mają inny punkt widzenia lub oczekują doprecyzowania tego o czym piszę.  Zapraszam.

Co upoważnia mnie do składania takiej oferty ? Od wielu lat (to już 20)  prowadzę treningi grupowe i indywidualne. Od wielu lat zgłębiam wiedzę z zakresu mechanizmów kierujących człowiekiem i jego relacjami z innymi. Ponadto mam za sobą szeroką gamę  doświadczeń osobistych, od bardzo traumatycznych, po takie które wzmacniają i dają poczucie wewnętrznej siły. Stąd uznałem, że może to być interesujące dla tych zainteresowanych samodoskonaleniem i samopomocą.

Jest jeszcze jeden powód dla którego występuję z ofertą dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami. Nie tylko moje osobiste doświadczenia, ale również głosy jakie słucham podczas prowadzonych przeze mnie treningów, potwierdzają fakt braku wiedzy na nasz temat. Często słyszę "dlaczego dopiero teraz ?".O ile łatwiej byłoby stawić czoła wymaganiom jakie stawia życie, o ile łatwiej byłoby budować naszą życiową skuteczność, gdybyśmy odpowiednio wcześniej posiedli przynajmniej podstawową wiedzę  z zakresu "jak radzić sobie ze sobą i z innymi".

 

 

  

Scroll to Top