Trening uważności (mindfulness), trening mentalny

Trening mentalny Szczecin

Skuteczność działania, decyzje, wybory, te mniejsze i te najważniejsze (np. wybór życiowego partnera, wybór kariery zawodowej), reakcje na problemy i trudności,  wszystko to wymaga sprawności naszego umysłu. To nasz „osobisty komputer”, z którym idziemy przez życie, i od którego zależy jakość naszego życia. Dbając o niego, wprowadzając programy usprawniające jego pracę, możemy osiągać poczucie spełnienia, satysfakcji i radości życia.

Trening uważności – Szczecin i okolice (trening mindfulness)

 Trening uważności, albo inaczej trening mindfulness, to jeden z najbardziej skutecznych treningów, prowadzonych w ramach usprawniania pracy naszego umysłu (naszego „osobistego komputera”). Dzięki niemu następuje „reset” tych myśli, które zakłócają pracę umysłu. Trening uważności rozwija taki stan umysłu, w którym stajemy się bardziej świadomi chwili obecnej, bardziej świadomi informacji płynących z naszych zmysłów, w ten sposób osiągając stan „tu i teraz”. Dopiero tak „oczyszczony” umysł jest w stanie uruchomić najlepsze dla nas procesy myślowe, jak również, to co chyba jest tu najważniejsze, otwiera się na informacje płynące z naszej podświadomości, z zasobów nieograniczonej wiedzy, która pojawia się w formie, nazywanej powszechnie „głosem wewnętrznym”. To o nim mówił Steve Jobs, opisując swoje źródło sukcesu.

Prowadzony przeze mnie trening mindfulness dostępny jest przede wszystkim dla mieszkańców Szczecina i okolic, chociaż mogą korzystać z niego również osoby z innych rejonów, gdyż dysponuję miejscami noclegowymi. Trening uważności prowadzę przy wykorzystaniu m.in. ścieżki wyciszenia z odpowiednio przygotowanymi miejscami do treningu. Z osobami zainteresowanymi treningiem spotykam się w Przemieniówce (Steklno k. Gryfina), to tu są również miejsca noclegowe pozwalające realizować kilkudniowy program treningu.

Trening mentalny – Szczecin i okolice

Potrzeba realizacji konkretnych celów, czy to w dziedzinie sportu, czy też w sferze zawodowej, wymaga szczególnej pracy umysłu. Tu, poza niezbędnym treningiem uważności, niezmiernie istotna jest praca nad założonym celem. Dopiero połączenie tych dwóch elementów, „wyczyszczonego umysłu” do stanu „tu i teraz”, oraz mentalnie opracowanej wizji celu, możliwe staje się osiągnięcie sukcesu w jego realizacji.

Szczecin i okolice to miejsce do którego kieruję moją ofertę jako trener mentalny. Na podstawie wywiadu wstępnego opracowuję program treningu, który potem realizujemy korzystając z dostępnego mi miejsca w Przemieniówce oraz ze ścieżki wyciszenia umysłu.

Prowadzony przeze mnie trening mentalny, kieruję również poza Szczecin. Dysponując miejscami noclegowymi mogę prowadzić go, również dla osób z innych rejonów kraju.

 

Trening uważności i trening mentalny

Przemieniówka – Steklno k. Gryfina
tel. +48 601 953585
e-mail: przemieniecki@przemiany.org

POROZMAWIAJMY

  zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w treningu

Dzięki temu będziemy mogli się poznać, zorientujesz się na ile wpisuję się w preferowaną przez Ciebie formę komunikacji. Ponadto będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania, uzyskać wyjaśnienia dotyczące programu przemian.

Zaproponuj termin rozmowy:
e-mail: przemieniecki@przemiany.org
tel.: 601 95 35 85

Trener mentalny Szczecin

 

PRZEMIANY

– skuteczny sposób na sukces


Scroll to Top