Rozwój osobisty

Rozwój osobisty Szczecin

Czy stoisz w obliczu problemów, z którymi długotrwale sobie nie radzisz, i które Cię obciążają ? A może doznajesz jeden z poniższych stanów:

  • brak życiowej satysfakcji, poczucia spełnienia i radości życia
  • pogłębiająca się irytacja, rozdrażnienie
  • pogłębiające się predyspozycje do konfliktów z innymi
  • coraz częściej pojawiające się pytania o sens życia
  • długotrwale obniżony poziom motywacji, lub jej brak?

Jeżeli odpowiedź chociażby na jedno pytanie brzmi „tak”, oznacza to, że powinieneś podjąć działania na rzecz wewnętrznych przemian.

Rozwój osobisty/ trening rozwoju osobistego, to inaczej uaktywnianie pełnego potencjału człowieka, jego możliwości, wiedzy, doświadczeń, zdolności, talentów, czego efektem jest coraz większe poczucie spełnienia, satysfakcji i radości życia. Każdy człowiek (!) posiada odpowiedni potencjał do tego, aby osiągnąć ten efekt.

Rozwój osobisty jest procesem, gdzie na jego wyższych poziomach pojawiają się działania obejmujące sferę duchową człowieka. Procesem tym zajmuję się od ponad 25 lat. Na początku zdobywając odpowiednią wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach zajmowałem się głównie sobą, a potem korzystając ze zdobytych doświadczeń, zacząłem wspierać innych.

Dziś rozwój osobisty, jak i rozwój duchowy zajmuje ważne miejsce w mojej ofercie.  Nie tylko Szczecin, ale i okolice to miejsca zamieszkania tych, którzy korzystają z mojego wsparcia.  Jako trener rozwoju osobistego prowadzę proces, który sam przeszedłem. To dlatego znam jego każdy szczegół, każdą trudność, problem, jak również wiem, jak te przeszkody pokonać. I to uważam za mój ważny atut. Nie uważam się za guru, ale przeszedłem już na tyle długą drogę, iż skutecznie mogę wspierać innych.

Gdzie oferuję moją pomoc i wsparcie w procesie przemian:

Przemieniówka Steklno k. Gryfina
Zamów wizytę domową:
tel. +48 601 953585
e-mail: przemieniecki@przemiany.org

POROZMAWIAJMY

                          – zanim podejmiesz decyzję o podjęciu procesu wewnętrznych przemian

Dzięki temu będziemy mogli się poznać, zorientujesz się na ile wpisuję się w preferowaną przez Ciebie formę komunikacji. Ponadto będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania, uzyskać wyjaśnienia dotyczące programu przemian.

Zaproponuj termin rozmowy:
e-mail: przemieniecki@przemiany.org
tel.:  +48 601 95 35 85

Trener rozwoju osobistego Szczecin

 

PRZEMIANY

– skuteczny sposób na sukces


Scroll to Top